Korzyści

WEBinaria to szkolenia lub seminaria online, które w odróżnieniu od swoich tradycyjnych odpowiedników, odbywają za pośrednictwem Internetu. Uczestnicy razem z prowadzącym spotykają się w czasie rzeczywistym w specjalnie do tego wydzielonej przestrzeni w sieci. Nazywamy je WEBinarami live. Jakie to niesie dla Ciebie korzyści?

 

Poznaj zalety WEBinariów!

INTERAKTYWNOŚĆ – podczas całego WEBinarium możesz zadawać pytania i od razu dostawać na nie odpowiedzi – prelegent jest do Twojej dyspozycji. Ale to nie koniec! Nawet jeżeli WEBinarium już się zakończyło, a jakieś zagadnienie wciąż jest dla Ciebie niejasne wystarczy, że do nas napiszesz, a przekażemy pytania do osoby prowadzącej szkolenie!
DOSTĘP DO MATERIAŁÓW – zaraz po zakończeniu WEBinarium dostaniesz maila ze wszystkim slajdami – dzięki temu samodzielnie możesz szybko wrócić do poruszanego zagadnienia.
OSZCZĘDNOŚĆ CZASU – nie musisz marnować swojego cennego czasu na dojazd do miejsca prowadzenia seminarium. Co więcej, możesz znajdować się w innym mieście, czy nawet kraju! W WEBinarium możesz wziąć udział z dowolnego miejsca – z domu, biura czy hotelu, w którym spędzasz się wakacje.
AKTUALNOŚĆ – nowa aktualizacja, nowe narzędzia, frameworki..? Możesz brnąć przez to samodzielnie, ale możesz też w godzinkę dostać gotowca i zobaczyć, jak ogarnęli to inni!
OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – ceny WEBinarium są znacznie niższe niż ceny tradycyjnego szkolenia. Nie musisz też marnować pieniędzy na dojazdy, wyżywienie czy nocleg. A zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na co zechcesz 😉
ROZWÓJ – szybko i tanio podnosisz swoje kwalifikacje oraz zwiększasz szanse na awans!
ANONIMOWOŚĆ – inni uczestnicy WEBinarium nie muszą poznać Twoich danych. Jeżeli chcesz w dyskretny sposób poszerzyć swoje kompetencje, to jesteś we właściwym miejscu!